Fritz Halberg-Krauss *
(Stadtprozelten/Main 1874-1951Prien/Chiemsee) "Kühe bei der Tränke", rechts unten signiert F. HalbergKrauss München, Öl auf Leinwand, ca. 71 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
28.05.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Fritz Halberg-Krauss *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.05. - 28.05.2014 |